Automatyczne umywalki RACCOON

RACCOON

Przyszłość zaczyna się dzisiaj

Automatyczne umywalki publiczne RACCOON to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zostały wykorzystane do osiągnięcia jak największej funkcjonalności w zakresie utrzymywania czystości.

Ich olbrzymią zaletą jest połączenie wysokiego komfortu użytkowania, a także estetyki oraz odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Automatyczne umywalki RACCOON można wkomponować w każdy element przestrzeni publicznej. Bez szkody dla wizerunku czy obniżenia standardów estetycznych powierzchni. Ich trwałość pozwala traktować ich zakup jako inwestycje na długie lata. Są nie tylko wykonane z materiałów bardzo odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy zadrapania, ale także na działanie osób trzecich i wszelkie akty wandalizmu. Posiadają też specjalną powłokę, która, nawet jeśli zostanie zanieczyszczona farbami w sprayu, to można ją bardzo szybko usunąć. Powłoka ta jest bowiem niezwykle odporna na ścieranie.

Automatyczne umywalki RACCOON zostały także przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wysunięta umywalka pozwala podjechać osobom niepełnosprawnym i komfortowo skorzystać z urządzenia. Dodatkowo całość urządzenia została skomputeryzowana, dzięki czemu można tam było zastosować sensory ruchu, które umożliwiają bezdotykowe korzystanie z podajnika na mydło i oczywiście umycie rąk, a także ich wysuszenie. Całość została zaprojektowana i wykonana przy wykorzystaniu najnowszych wzorców architektonicznych, które łączą wysoką estetykę z jakością oraz najwyższą funkcjonalnością w zakresie samego wykorzystania. Automatyczne umywalki RACCOON zostały nagrodzone przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie mianem finalisty jubileuszowej 25. edycji konkursu „Dobry Wzór 2018”. Ponadto produkt ten posiada certyfikat zgodności CE o numerze 80/2023/Z.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń +48 577 371 818