Automatyczne umywalki RACCOON


Automatyczne umywalki RACCOON

Przyszłość zaczyna się dzisiaj
Umywalki publiczne RACCOON to rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników toalet publicznych. Innowacyjny design, łatwość w utrzymaniu czystości, zastosowanie materiałów wandaloodpornych oraz prosta estetyka pozwalająca na wkomponowanie modułu umywalkowego RACCOON w każde miejsce w przestrzeni publicznej sprawiają, że system RACCOON to inwestycja na długie lata.

Automatyczne umywalki RACCOON są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych, z wysuniętą umywalką umożliwiającą podjazd osób niepełnosprawnych oraz zawierają sensory ruchu umożliwiające bezdotykowe korzystanie z podajnika na mydło, umycia rąk i ich wysuszenie.

Umywalki RACCOON 3-IN-ONE, to trzy funkcje w jednym:

 • podajnik mydła,

 • podajnik ciepłej wody,

 • suszarka do rąk.
 • Automatyczną umywalkę RACCOON można również połączyć wraz z automatycznym koszem na śmieci DRAGON wyposażonym w wodny system ppoż.

  Zapraszamy do pobrania karty katalogowej:

  Automatyczna umywalka RACCOON

  Automatyczna umywalka RACCOON + automatyczny kosz na śmieci DRAGON

  Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń +48 577 371 818

  Bezdotykowe umywalki RACCOON – zalety


  Automatyczne umywalki publiczne Raccoon to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zostały wykorzystane do osiągnięcia jak największej funkcjonalności w zakresie utrzymywania czystości.

  Ich olbrzymią zaletą jest połączenie wysokiego komfortu użytkowania, a także estetyki oraz odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Umywalki można wkomponować w każdy element przestrzeni publicznej. Bez szkody dla wizerunku czy obniżenia standardów estetycznych powierzchni. Ich trwałość pozwala traktować ich zakup jako inwestycje na długie lata. Są nie tylko wykonane z materiałów bardzo odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy zadrapania, ale także na działanie osób trzecich i wszelkie akty wandalizmu. Posiadają też specjalną powłokę, która, nawet jeśli zostanie zanieczyszczona farbami w sprayu, to można ją bardzo szybko usunąć. Powłoka ta jest bowiem niezwykle odporna na ścieranie.

  Umywalki zostały także przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wysunięta umywalka pozwala podjechać osobom niepełnosprawnym i komfortowo skorzystać z urządzenia. Dodatkowo całość urządzenia została skomputeryzowana, dzięki czemu można tam było zastosować sensory ruchu, które umożliwiają bezdotykowe korzystanie z podajnika na mydło i oczywiście umycie rąk, a także ich wysuszenie. Całość została zaprojektowana i wykonana przy wykorzystaniu najnowszych wzorców architektonicznych, które łączą wysoką estetykę z jakością oraz najwyższą funkcjonalnością w zakresie samego wykorzystania.