Dozowniki na papier toaletowy

Udostępnianie papieru toaletowego bez dozownika w miejscach publicznych niesie za sobą kilka problemów. Przede wszystkim umożliwia jego kradzież. Nie mniej istotne są względy higieniczne. Dlatego warto zainwestować w automatyczny podajnik papieru toaletowego. Dzięki niemu łatwiej utrzymać całe pomieszczenie w porządku i zapobiegać roznoszeniu się zarazków.

Czytaj więcej

Podajniki papieru toaletowego zapewniający higieniczność

Tradycyjna rolka papieru ułatwia transmisję bakterii oraz wirusów. Każdego dnia mogą bowiem skorzystać z niej dziesiątki, jeśli nie setki osób. Nasze podajniki papieru toaletowego eliminują ten problem. Automatycznie wysuwają odpowiednią ilość materiału. Użytkownik łazienki nie musi więc dotykać urządzenia. Na dodatek automatyczny podajnik papieru toaletowego jest uznawany za ekologiczne rozwiązanie. To skutek jego działania. Zamontowanie urządzenia w znaczący sposób zmniejsza średnie zużycie papieru, co bezpośrednio przekłada się także na ograniczenie kosztów eksploatacyjnych.

Uniwersalny design podajnika papieru toaletowego

Udostępniamy aż dwa warianty do wyboru. Wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie sprawdzi się w każdym miejscu w przestrzeni publicznej. Jest też wyjątkowo proste w utrzymaniu. Z kolei marmurowe podajniki papieru toaletowego zaliczamy do kategorii produktów premium. Na ich korzyść przemawiają znakomite walory estetyczne. Z całą pewnością sprawdzą się we wszelkich eleganckich wnętrzach toalet.

Gdzie się sprawdzą nasze automatyczne podajniki papieru toaletowego?

Prezentowane produkty nadają się do zastosowania w bardzo różnorodnych miejscach. To zasługa ich wyjątkowej estetyki oraz przystępnej konstrukcji. Przede wszystkim zostały jednak zaprojektowane z myślą o toaletach publicznych. To właśnie tam zachowanie najwyższych standardów higieny jest niezwykle istotną kwestią.

Wszystkich zainteresowanych naszym asortymentem zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby ustalić szczegóły współpracy. Służymy też profesjonalnym doradztwem dotyczącym asortymentu.