Automatyczny kosz na śmieci

Składowanie odpadków w biurach, instytucjach, przedsiębiorstwach czy galeriach handlowych wiąże się z wieloma wyzwaniami. Należy do nich problem, jak pogodzić łatwy dostęp do koszy na śmieci z ogólną estetyką pomieszczenia. Powinny być zlokalizowane w taki sposób, aby mogli z nich swobodnie korzystać zarówno pracownicy, jak i interesanci lub kontrahenci. Pozostawienie ich na widoku może jednak negatywnie wpływać na postrzeganie firmy.

Czytaj więcej

Dlatego właśnie postanowiliśmy zaprezentować takie rozwiązanie, jak automatyczny kosz na śmieci. Pojemnik na śmieci jest schowany w ścianie za eleganckim, dobrze widocznym panelem. Pozwala to na utrzymanie bardzo wysokich standardów higienicznych, minimalizując ryzyko pobrudzenia się, a także rozprzestrzeniania wszelkiego rodzaju zarazków, wirusów czy bakterii. To także sposób na pozbycie się przykrych doznań zapachowych. Takie urządzenia okazują się zatem bardzo przydatne w przestrzeniach publicznych.

Kosze do biur i budynków użyteczności publicznej

Przedstawiamy Państwu ofertę automatycznych koszy na śmieci. Produkty z serii Dragon to specjalistyczne urządzenia, które sprawdzą się we wszystkich publicznie dostępnych budynkach. Dzięki swojej konstrukcji, a także za sprawą prostego, estetycznego designu, doskonale wpasują się w każdą przestrzeń, nie zajmując w niej wiele miejsca, a jednocześnie będąc łatwo dostępnym. Oferowane przez nas automatyczne kosze na śmieci to produkty wykonany z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują jego wieloletnią eksploatację przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. Obudowa jest odporna na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia, także w przypadku celowych działań wandali. Należy też wspomnieć o zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, do których należy czujnik dymu,  który w razie wykrycia dymu uruchamia zraszacz wody oraz alarm.