Umywalki automatyczne – umywalki publiczne

Toalety publiczne powinny spełniać najwyższe wymagania pod względem użytkowym oraz higienicznym. Należy zadbać, aby ich wyposażenie było jak najbardziej funkcjonalne, łatwe do utrzymania w czystości, bezawaryjne, a także tanie w eksploatacji. Współcześnie jednak przykłada się coraz większą wagę do wyglądu takich miejsc. Estetyczna, nowoczesna toaleta świadczy o szacunku do jej użytkowników, ale też po prostu dobrze prezentuje się wśród innych, stylowych, firmowych pomieszczeń czy budynków w przestrzeni miejskiej.

Czytaj więcej

Do najważniejszych elementów, które trzeba uwzględnić podczas projektowania, należy wybór odpowiedniej umywalki. Obecnie w publicznych toaletach standardem stały się automatyczne umywalki, które działają w sposób całkowicie bezdotykowy. To rozwiązanie szczególnie korzystne w miejscach publicznych, gdzie łatwo o rozprzestrzenianie bakterii i wirusów. Takie urządzenia pozwalają na utrzymanie najwyższych standardów sanitarnych oraz higienicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą automatycznych umywalek.

Jakie umywalki do publicznych toalet?

W tej kategorii znajdą Państwo bezdotykowe modele z serii RACCOON. To zaawansowane urządzenia, które charakteryzują się niezawodnym działaniem oraz atrakcyjnym designem. Model RACCOON został wyposażony w komfortową, wysunięta umywalkę, przystosowaną dla osób z niepełnosprawnością ruchową – użytkownik może podjechać pod umywalkę na wózku i wygodnie z niej skorzystać. RACCOON FLAT jest wersją pozbawioną wysuniętej umywalki, dlatego sprawdzi się w każdej standardowej toalecie.

Najważniejszym atutem wspomnianych modeli jest zakres ich funkcjonalności. W skład modułu wchodzi zarówno nowoczesna umywalka, jak i lustro, suszarka, bateria z przepływowym podgrzewaczem wody oraz niezbędne podajniki mydła i płynu dezynfekującego. Wszystkie urządzenia obsługiwane są bezdotykowo.

Ich nowoczesny, a przy tym dość uniwersalny wygląd sprawia, że doskonale wpasują się niemal w każdą przestrzeń, szczególnie zaś w pomieszczenia zgodne ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi. Produkowane przez nas automatyczne umywalki powstają z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają im niezwykłą wytrzymałość. Oferowane produkty są bardzo odporne zarówno na przypadkowe uderzenia czy zarysowania, jak i na celowe niszczenie. Umywalki publiczne są szczególnie narażone na takie czynniki, dlatego opracowaliśmy je w taki sposób, aby były jak najbardziej wytrzymałe. Nasze umywalki sprawdzą się zatem w każdej toalecie publicznej, niezależnie od tego, dla kogo została przeznaczona.