Hamster Polska Sp. z o.o. to zespół specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zakresie projektowania, budowy, montażu oraz serwisowania automatycznych toalet publicznych, wiat przystankowych, jak również akcesoriów toaletowych takich jak automatyczne umywalki, automatyczne podajniki papieru czy automatyczne kosze na śmieci.

Doskonale znamy rynek małej architektury i rozumiemy potrzeby oraz wyzwania przed którymi w codziennej pracy stają władze miast, gmin oraz architekci. W związku z tym kompleksowo na na nie odpowiadamy, oferując nasze profesjonalne wsparcie – od etapu koncepcji poprzez projektowanie, do realizacji. Przeprowadzamy procedury formalno – prawne oraz pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów i pozwoleń.

Nasze toalety publiczne oraz akcesoria toaletowe to nie tylko gwarancja ergonomiczności, bezpieczeństwa i trwałości. My oferujemy coś więcej. Nasze produkty to także:

– szeroki wybór unikalnych i eleganckich modeli, które doskonale wpiszą się w każde miejsce w przestrzeni publicznej,

– najwyższa jakość materiałów oraz innowacyjne technologie produkcyjne zapewniające bezpieczeństwo, komfort oraz wyróżniającą się estetykę,

– rozwiązania w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych,

– troska o środowisko, zapewniająca oszczędności wody i energii.

Niedawno, mieliśmy przyjemnosć zostać docenionym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie „Dobry Wzór” na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku. Automatyczna toaleta PEGASUS została rekomendowana do tego prestiżowego konkursu, a automatyczna umywalka RACCOON była jego finalistą.