toaleta publiczna ze stali

Zalety konstrukcji toalety publicznej stalowej

Przy opracowywaniu konstrukcji miejskiego WC jedną z najważniejszych kwestii do rozpatrzenia pozostaje dobór materiałów. Jednym z popularnych rozwiązań w tym zakresie pozostaje stal. To powszechnie wykorzystywany materiał o licznych zaletach. Czy toaleta publiczna stalowa jest równie przydatna? Jak najbardziej. Wystarczy przyjrzeć się jej najistotniejszym atutom.

toaleta publiczna ze stali

Toalety publiczne ze stali są wyjątkowo trwałe

Obiekt powinien przetrwać dziesiątki lat. Oczywiście wiele materiałów ma porównywalną żywotność, jednak ocynkowana ogniowo stal pozostaje pod tym względem bezkonkurencyjna. Toaleta publiczna ze stali przetrwa bowiem co najmniej 65 lat przy minimalnej konserwacji. A to z kolei przekłada się na oszczędności. Wobec tego stal uważa się za bardzo przydatny surowiec przy powstawaniu miejskich szaletów.

Toaleta publiczna stalowa jest odporna na niekorzystne czynniki

Standardowa stal jest dość podatna na korozję. Dlatego w naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie ocynkowaną ogniowo stal. Zapewnia ona maksymalne bezpieczeństwo oraz odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne (zwłaszcza deszcz i śnieg, ale też intensywne promieniowanie UV). Wilgoć nie jest w stanie uszkodzić konstrukcji publicznej toalety stalowej ani przedrzeć się do środka.

Do tego dochodzą jeszcze bardzo dobre właściwości ogniowe. Plasują one stal ocynkowaną w klasie produktów trudno zapalnych.

Toaleta publiczna ze stali należy do wyjątkowo prostych w utrzymaniu

Konieczność zastosowania specjalistycznych urządzeń czyszczących i silnych substancji chemicznych znacząco zwiększa koszt eksploatacji budynku. Tak się dzieje w przypadku złego doboru materiału, z jakiego powstaje konstrukcja. Toaleta publiczna ze stali jest jednak niezwykle prosta w utrzymaniu. Wystarczą podstawowe środki czyszczące.

toaleta publiczna ze stali

Duża różnorodność wymiarowa publicznych toalet stalowych

Stal to bardzo plastyczny materiał. Nie stwarza więc niemal żadnych ograniczeń przy projektowaniu konstrukcji. A to oznacza, że toaleta publiczna stalowa może przybrać dowolny kształt czy wymiary. To idealne rozwiązanie dla każdego inwestora, który potrzebuje rozwiązań dostosowanych do własnych potrzeb. Wystarczy się z nami skontaktować i poinformować o wielkości oczekiwanych stalowych ram. Bez problemu wyprodukujemy takie, jakie będą niezbędne do realizacji profesjonalnego projektu.

Toaleta publiczna ze stali ma doskonałe właściwości akustyczne

Przy tworzeniu miejskich WC używamy nie tylko wysokogatunkowej stali, ale też ścienne i dachowe płyty warstwowe o podwyższonych parametrach. Cechują się one przede wszystkim dobrą izolacją – włącznie z izolacją akustyczną. A to zapewnia pełną prywatność wszystkim, którzy potrzebują skorzystać z ustępu.

Właśnie ze względu na wymienione zalety toalety publiczne ze stali stają się ważnym elementem utrzymania czystości w polskich miastach. Szczególnie polecamy konstrukcje wykonywane przez naszą firmę, które z pewnością spełnią wszelkie wymagania.